Prieš naršant Dainynas.lt svetainėje, primygtinai rekomenduojame perskaityti ir gerai susipažinti su šiuo dokumentu.

Svetainė Dainynas.lt nekaupia jokios informacijos apie lankytojų asmeninius duomenis. Svetainėje nėra registracijos ar kitų identifikacijos priemonių, todėl visi lankytojai yra anonimiški. 

Kuomet naršote Dainynas.lt svetainėje, mes automatiškai galime rinkti tam tikrą informaciją apie jūsų įrenginį – naršyklė, IP adresas, laiko juosta ir jūsų įrenginio slapukai. Taip pat galime rinkti statistinius duomenis apie naršymą svetainėje: puslapiai, kuriuose apsilankote ar kita svetainės naršymo informacija. Šią automatiškai renkamą informaciją vadiname „Įrenginio informacija“.

Slapukų naudojimas

Dainynas.lt svetainėje, kaip ir daugelyje kitų, gali būti naudojami slapukai. Slapukai (angl. cookies) – tai nedideli informacijos elementai, saugomi jūsų interneto naršyklėje. Jie padeda mums atpažinti jus kaip ankstesnį svetainės lankytoją, išsaugoti jūsų lankymosi svetainėje istoriją ir pagal tai pritaikyti turinį.

Taip pat slapukai padeda užtikrinti sklandų svetainės veikimą, leidžia stebėti lankymosi svetainėje trukmę, dažnumą bei rinkti statistinę informaciją apie svetainės lankytojų skaičių. Analizuodami šiuos duomenis galime tobulinti savo svetainę ir padaryti ją dar patogesnę savo lankytojams.

Jūs galite nustatyti savo įrenginius taip, kad jie priimtų visus slapukus, kad apie juos būtų pranešta arba niekuomet nepriimtų slapukų. Pasirinkus slapukų atmetimo nustatymą, mes galimai negalėsime teikti tam tikrų, prie jūsų poreikių pritaikytų, paslaugų, todėl jūs galimai negalėsite visapusiškai pasinaudoti visomis mūsų svetainės funkcijomis.

Jei apskritai nepageidaujate gauti slapukų arba norite atmesti tam tikrus slapukus, galite atitinkamai pakeisti savo naršyklės nustatymus. Užblokavus slapukus, gali tinkamai neveikti kai kurios svetainės funkcijos, tad jūs galite netekti prieigos prie visų ar dalies mūsų svetainės puslapių.

Išsamios informacijos apie slapukų valdymą ir blokavimą įvairiose naršyklėse galite rasti apsilankę svetainėje http://www.allaboutcookies.org/.

Kodėl renkame duomenis?

Automatiškai renkami duomenys yra naudojami svetainės analitikoje. Tačiau užtikriname, kad statistinėje informacijoje neįmanoma atpažinti konkrečių vartotojų tapatybės.

Pažymime, kad mūsų svetainėje galite apsilankyti, nesuteikdami jokios informacijos, kuria būtų galima identifikuoti jūsų asmens tapatybę. Tačiau, jeigu norėsite užpildyti mūsų kontaktinę formą, tuomet turėsite patys suteikti mums savo asmeninių duomenų: el. pašto adresą, vardą, pavardę ir pan. Visuomet turite pasirinkimą nesuteikti mums savo asmeninių duomenų, tačiau tokiu atveju negalėsite naudotis tam tikromis svetainės funkcijomis.

Jūsų teisės

Jūs turite įvairių teisių, susijusių su jūsų asmens duomenų apsauga:

  • Teisė būti informuotam.
  • Teisė gauti savo informaciją, kurią mes tvarkome.
  • Teisė taisyti netikslią ar neteisingą informaciją apie jus.
  • Teisė ištrinti visus duomenis apie jus.
  • Teisė apriboti duomenų tvarkymą.
  • Teisė perkelti visus surinktus duomenis apie jus kitam valdytojui.
  • Teisė paprieštarauti asmens duomenų tvarkymui.
  • Teisės, susijusios su automatinių duomenų valdymu.

Jeigu norite daugiau informacijos, susisiekite su mumis pasinaudoję žemiau pateikta kontaktine informacija.

Nuorodos į kitas svetaines

Mūsų svetainėje gali būti nuorodos į kitas svetaines, kurių mes nevaldome. Pažymime, kad mes nesame atsakingi už kitų svetainių ar trečiųjų šalių asmeninių duomenų rinkimo procesus. Palikus mūsų svetainę, rekomenduojame perskaityti trečiųjų šalių svetainių privatumo politikas.

Duomenų apsauga

Duomenų apsaugai pasitelkiame aukščiausios kokybės serverius, kuriuos gali pasiekti tik įgalioti asmenys. Mes reguliariai stebime savo sistemas, norėdami nustatyti, ar nėra kokių nors pažeidžiamų vietų ar kibernetinių atakų, kurių metu galėtų nukentėti jūsų duomenys. Nepaisant to, negarantuojame absoliutaus duomenų saugumo.

Duomenų atskleidimas

Įstatymo numatyta tvarka pasiliekame teisę atskleisti jūsų asmeninius duomenis, jei reikėtų apginti savo teises, savo ir aplinkinių saugumą, ištirti nusikaltimą arba atsakyti į valstybės institucijų prašymą atskleisti jūsų asmeninius duomenis.

Kontaktinė informacija

Jeigu norite gauti daugiau informacijos apie šią privatumo politiką arba turite kitų klausimų, galite kreiptis el. paštu info@dainynas.lt.